Catering

Catering dla firm, okolicznościowy i domowy

Posiłki regeneracyjne i obiady pracownicze

Kompleksowe usługi Cateringowe

Przyjęcia, Bankiety, Konferencje, Szkolenia, Posiłki regeneracyjne, Przyjęcia okolicznościowe w domu

 

Menu na każdą okazję uzgadniamy indywidualnie, przy dużych zamówieniach stosujemy niższe ceny jednostkowe.

SONY DSC

Catering firmowy

Organizujemy imprezy firmowe z kompleksową obsługą cateringową. Posiadamy sprzęt niezbędny do serwowania posiłków na gorąco. Catering dowozimy na terenie Wrocławia, Oleśnicy i okolic. Na życzenie klientów przygotowujemy imprezy tematyczne np.: imprezy z menu staropolskim, menu śródziemnomorskim, włoskim, wegetariańskim, imprezy bezglutenowe, naleśnikowe lub np. tylko w kolorze zielonym.

Catering domowy

Przygotowujemy wyśmienite dania na przyjęcia rodzinne w domu klienta. Dzięki nam można zaoszczędzić sobie wiele przygotowań, nerwów i czasu. A Pani domu może odpocząć od kuchni, zadbać o swoje samopoczucie , wygląd i bawić się na równi z gośćmi, a w trakcie imprezy komunijnej może cały czas poświęcić dziecku . Zamówione potrawy dostarczamy na określoną wcześniej godzinę, zimne i gorące - gotowe do podania. Stosujemy naczynia jednorazowe lub wielorazowe - zastawę - do zwrotu na następny dzień. Menu dostosowujemy do typu imprezy. Polecamy zwłaszcza menu tematyczne np.: staropolskie, rybne, wegetariańskie, śródziemnomorskie,

SONY DSC
bg-catering

Lunch menu, Obiady pracownicze

Przygotowujemy posiłki dla pracowników wraz z dowozem. Wysoko kaloryczne posiłki regeneracyjne np. zupy z wkładką mięsną dla osób pracujących w trudnych warunkach i lekkie, witaminowe dla pracujących w biurach oraz wegetariańskie i bezglutenowe w razie potrzeby. Posiłki dla pracowników dowozimy w styropianowych opakowaniach jednorazowych, wraz ze sztućcami lub w termosach zbiorczych, jeśli u klienta są warunki na serwowanie potraw. Menu jest układane w cykle 10 dniowe, tak by potrawy nie powtarzały się zbyt często. Dbamy by zawsze smakowały wszystkim klientom.

Wyroby własne

Zapraszamy do degustacji i kupna również na wynos naszych produktów. Wszystko przygotowujemy sami: wyśmienite pierogi z nadzieniem mięsnym, serowym (ruskim), z kapustą i grzybami, a w sezonie z owocami. Na zamówienie możemy przygotować mniej standardowe: ze szpinakiem, pieczarkami, kaszą gryczaną itp. Przygotowujemy super smaczne krokiety do barszczu z pieczarkami i serem żółtym, paszteciki francusko-drożdżowe z pieczarkami lub mięsem. Wytwarzamy maluśkie smakowite kluseczki śląskie i domowe gołąbki z ryżem. Przygotowujemy również dania wegetariańskie i bezglutenowe. Zakup gotowych dań umożliwi najbardziej nawet zapracowanej Pani domu podanie zdrowego, smacznego domowego obiadu. Zapraszamy.

SONY DSC
SONY DSC

Impreza firmowa

Proponujemy organizacje przyjęcia firmowego również w naszym Zajeździe Pod Kogutem. Posiadamy salę na 80 osób.

Opinie klientów

Średnia 4,2 z 402 opinii

4.2/5

Średnia 4,5 z 10 opinii

4.5/5
Przewiń do góry